پنج شنبه, 06 آذر 1399 07:28

جوش لیزر - آهن به آلومینیوم

در این جا با استفاده از جوش لیزر 2 فلز غیر هم نام ( یکی آهن و دیگری آلومینیوم ) را به یکدیگر جوش دهیم که تا قبل از این این پروسه غیرممکن بود !

یکشنبه, 21 دی 773 10:07

جوش لیزر - استنلس استیل

به استفاده ازتکنولوژی جوش لیزر با کیفیت مناسب که البته تمامی پارامترها به علت اسرار صنعتی بودن  قابل بازگو کردن نمی باشند فلز استنلس استیل ( ملقب به فولاد ضدزنگ ) را به صورت کامل با کیفیتی بسیار بالا به یکدیگر جوش داده ایم .

یکشنبه, 21 دی 773 10:07

تست اریکسون TWB

همان طور که در تصویر ملاحضه می فرمایید ، در تست ریکسون با استفاده از یک گوی به ورق فشار وارد می کنند تا پارگی ایجاد شود که در قطعه TWB این پارگی نباید از محل درز جوش باشد .

یکشنبه, 21 دی 773 10:07

میز جوش لیزر

این میز با طراحی خاص برای تولید قطعه TWB در شرکت ره داد خودرو طراحی و ساخته شده است  تا با تولید این قطعه جولوی واردات بی رویه گرفته شود و در و انشاالله به زودی روزی فرا رسد که شاهد صادرات این محصول به دیگر کشورها باشیم .

دوشنبه, 18 شهریور 778 09:02

رک شبکه

طراحی و تولید انواع رک های شبکه آهنی و آلومینیومی در ابعاد متنوع و متغیر و حتی طبق درخواست خریدار .

البته باید توجه داشت که رک آلومینیومی شاید در ابتدا گرانتر به نظر بیاید ولی در مدت کوتاهی با صرفه جویی در مصرف برق سیستم خنک کننده و البته نگهداری بهتر و سالم ماندن المان های درون رک ، نتنها هزینه اولیه جبران می شود بلکه به سود دهی نیز خواهد افتاد .

دوشنبه, 18 شهریور 778 07:01

رک باطری

شرکت پریش پارت صنعت پرنگ مفتخر است که سالها تولید کننده انواع رک آلومینیومی و آهنی  از جمله رک باطری برای استفاده در سیسم های برق اضطراری(UPS )  و ... می باشد .

این رک ها در ابعاد و طبقاط مختلف طبق نیاز مشتری طراحی و ساخته شده است .

یکشنبه, 20 -2670 10:07

انواع جوشکاری لیزر

 

انواع جوشکاری لیزر

 

 

§         جوشکاری هدایتی

 

§         جوشکاری نفوذی یا سوراخ کلیدی

 

 

جوشکاری لیزر به دو روش کلی انجام می شود. در روش هدایتی جوشکاری لیزر، حرارت از طریق هدایت گرمایی به فلز منتقل می گردد. این روش مختص لیزرهای یاقوتی به نسبت کم انرژی تر است که اغلب برای جوشکاری های کم عمق کاربرد دارد. در روش نفوذی یا سوراخ کلیدی، جوشکاری با لیزرهای پرانرژی و اغلب برای اتصال قطعات ضخیم یا پر کردن حفره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تفاوت اساسی در این دو روش جوشکاری لیزر (LBW) آن است که در حالت اول سطح منطقه جوش شکسته نمی شود ولی در حالت جوشکاری نفوذی سطح ناحیه جوش باز می شود تا باریکه لیزر به درون ناحیه مذاب نفوذ کند. جوشکاری هدایتی به دلیل عدم نفوذ پرتوی لیزر به درون ماده، کمتر مستعد جذب گاز در هنگام جوشکاری است. در جوشکاری نفوذی بسته شدن غیرپیوسته سوراخ کلید احتمال بروز تخلخل در جوش را افزایش می دهد.

 

از آنجا که جوشکاری لیزر یک روش با چگالی انرژی بالا است نیاز به هدایت گرما برای ایجاد نفوذ عمیق ندارد و این برخلاف روش های معمول و مرسوم جوشکاری قوس الکتریکی (Arc Welding) و جوشکاری با گاز (Gas Welding) است که از طریق هدایت گرما به نفوذ دست می یابند. در جوشکاری لیزر هدایتی عرض جوش اغلب بزرگتر از عمق و انرژی ورودی بیشتر از مقدار لازم برای نفوذ است. در جوشکاری لیزر نفوذی یا سوراخ کلیدی منبع حرارت لیزر از سطح به داخل ضخامت ماده منتقل می شود و جوشی عمیق و نازک به وجود می آورد.

 

یکشنبه, 20 -2670 10:06

مزیت های جوشکاری لیزر

 

مزیت های جوشکاری لیزر

نرخ اتصال مناسب، کیفیت جوش عالی، دقت بسیار بالا، قابليت خودکارسازی (Automation) مناسب و ، ظرافت و زیبایی ظاهری اتصال جوشی حاصل از این فرایند از جمله عواملی است که موجب شده تا کاربرد فرآیند جوشکاری لیزری (LBW) در صنایع گوناگون توسعه یابد. از نظر اقتصادی كاهش هزينه‌های توليد به دليل مصرف كم منابع و مواد مصرفی، اين روش را در رديف بهترين روش های اتصال قرار داده است

 

 

یکشنبه, 09 آذر 1399 09:07

رک out door دو جداره

انواع رک و تابلو برق های  آلومینیومی و آهنی تک جداره و دو جداره تحت لیسانس EAZ اتریش

این رک ها به هیچ انوان زنگ نمی زنند و پوسیده نمیشوند همچنین به علت هیستسنگ حرارتی بالا بسیار راحت خنک می شوند بطوری که اگر این رک را در بیابان و یا کویر و ... قرار دهیم ، دمای داخلی این رک از 42 درجه سانتیگراد تجاوز نمی کند .

این رک برای شرکت محترم نفت ایران تو لید شده و فروخته شده است ، و همچنین برای پالایشگاه کرکوک و ... در کشور عراق یکی دیگر از خریداران و مصرف کنندگان این نوع رک این شرکت می باشند .

شرکت پریش پارت صنعت پرنگ که تحت محوریت مجموعه صنعتی پریش فعالیت دارد ، تنها تولید کننده رک های آلومینیومی در خاورمیانه تحت لیسانس شرکت EAZ اتریش ( با کیفیت ترین تولید کننده رک آلومینیومی در اروپا ) می باشد  .

این رک ها قابلیت ساخته شدن سفارشی در هر ابعادی را دارا می باشند. همچنین این رک ها به صورت in door و out door ، تک جداره و یا دوجداره تولید می شوند .

شرکت پریش پارت صنعت پرنگ محصولات خود را تا کنون به سازمان ها و کشور های مختلفی صادر کرده است .

صفحه1 از2